Upozornění: Dlouho nevykazujete žádnou aktivitu, proto dojde za 60s k odhlášení. Tlačítkem „Prodloužit“ odložíte odhlášení o 45 minut.

Jak jste spokojen/a s fungováním Klientské zóny?

Děkujeme, to máme radost. Je i tak něco, co bychom mohli v Klientské zóně zlepšit či udělat jinak? Co vám tam chybí?
Děkujeme za váš názor. Co bychom měli v Klientské zóně zlepšit či udělat jinak, abyste nám příště dal/a jedničku?
Děkujeme za váš názor. Chceme být pro vás lepší. Co bychom měli v Klientské zóně zlepšit či udělat jinak?
Děkujeme za váš názor. Chceme být pro vás lepší. Co bychom měli v Klientské zóně zlepšit či udělat jinak?
Děkujeme za váš názor. Chceme být pro vás lepší. Co bychom měli v Klientské zóně zlepšit či udělat jinak?

Přiložení dokumentů k pojistné události/dotaz na pojistnou událost

Přiložení dokumentů k pojistné události/dotaz na pojistnou událost slouží k již oznámeným pojistným událostem. Pokud není pojistná událost oznámena, můžete využít tento formulář.


Položky tučně s hvězdičkou jsou povinné.

Např. 201088771155514 - nápověda.

Zadejte číslo vaší pojistné události, které jste obdržel(a) po oznámení pojistné události. Pokud jste toto číslo dosud neobdržel(a), zadejte níže číslo pojistné smlouvy. Číslo zadejte bez pomlček či lomítek, obvykle je složeno z 15 číslic.

zavřít
Např. 1213141510 - nápověda.

Zadejte číslo smlouvy, ze které chcete uplatnit plnění z pojistné události. Najdete jej přímo na pojistné smlouvě v její horní části. Číslo zadejte bez pomlček, obvykle je složeno z 10 číslic.

zavřít
Např. 7602240123 - nápověda.

Zadejte rodné číslo bez lomítka. Pokud jde o cizího státního příslušníka, uveďte datum narození ve tvaru RRMMDD a na pozicích číslic za lomítkem u osob narozených do 31. 12. 1953 napište 777. U osob narozených po 1. 1. 1954 napište 7777 (například datum 4. 10. 1980 napíšeme pro cizince ve tvaru 8010047777).

zavřít
Nápověda

Zadejte e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme potvrzení o přiložení dokumentů k vaší pojistné události nebo zaslání dotazu na pojistnou událost.

zavřít
Beru na vědomí, že pojišťovna bude mnou sdělené osobní údaje zpracovávat za účelem vyřízení žádosti, doplnění nebo změny mé pojistné smlouvy. Podrobnosti o zpracování osobních údajů, mých právech a povinnostech správce jsou dostupné na www.generaliceska.cz v sekci Osobní údaje zde.

Problém s přiložením dokumentů

Informace o chybě bude odeslána správci aplikace. Omlouváme se za způsobené komplikace. Protože může být chyba způsobena nastavením ve vašem počítači, budou zároveň odeslány informace o tomto nastavení. Pro zobrazení odesílaných informací o nastavení vašeho počítače přejděte na detail.


 

Vyberte projevy problémového chování aplikace:

 

Pokud budete souhlasit s odesláním těchto informací, pomůžete nám odstranit chybu a vylepšit funkčnost pro vás i ostatní klienty. Bez odeslání informací nelze chybu odstranit. Děkujeme za vaši ochotu ke spolupráci.


Přiložit dokumenty je možné v náhradním řešení.


Děkujeme a ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace.

_4030942 https://online.generaliceska.cz/ppoi/upload