Upozornění: Dlouho nevykazujete žádnou aktivitu, proto dojde za 60s k odhlášení. Tlačítkem „Prodloužit“ odložíte odhlášení o 45 minut.

Jak jste spokojen/a s fungováním Klientské zóny?

Děkujeme, to máme radost. Je i tak něco, co bychom mohli v Klientské zóně zlepšit či udělat jinak? Co vám tam chybí?
Děkujeme za váš názor. Co bychom měli v Klientské zóně zlepšit či udělat jinak, abyste nám příště dal/a jedničku?
Děkujeme za váš názor. Chceme být pro vás lepší. Co bychom měli v Klientské zóně zlepšit či udělat jinak?
Děkujeme za váš názor. Chceme být pro vás lepší. Co bychom měli v Klientské zóně zlepšit či udělat jinak?
Děkujeme za váš názor. Chceme být pro vás lepší. Co bychom měli v Klientské zóně zlepšit či udělat jinak?

Úrazové pojištění

Úrazové pojištění dětí

1Kalkulačka pojištění 2Osobní údaje 3Platba a doručení 4Rekapitulace 5Závěr

Vyplňte prosím všechny údaje označené tučně s hvězdičkou, údaje jsou potřebné pro uzavření smlouvy.

Výpočet pojistného

Seznam povolání

Aktivně provozované sporty (Vysoce riziková činnost) *

Provozuje pojišťovaná osoba jako aktivní účastník organizovaných soutěží nějaký sport s výjimkou: aerobiku, agility, akrobatického rock'n'rollu, atletiky, badmintonu, baseballu, basketbalu do úrovně krajského přeboru včetně, běhu do vrchu, běhu na lyžích, bowlingu, benchpressu, break dance, curlingu, florbalu do úrovně krajského přeboru včetně, footbagu, fotbalu do úrovně krajského a pražského přeboru včetně, frisbee, golfu, hasičského sportu, házené do úrovně krajského přeboru včetně, historického šermu, intercrossu, jachtingu, jezdectví psích spřežení, kanoistiky, krasobruslení, kriketu, kulečníku, kulturistiky, kuželek, lacrossu, lukostřelby, maratonského běhu, mažoretek, metané, minigolfu, moderní gymnastiky, nohejbalu do úrovně krajského přeboru včetně, orientačního běhu, paint ballu, páky - přetlačování rukou, petanque, plavání, powerbockingu (skákací boty), rekreačního potápění bez dýchacích přístrojů, ricochetu, roztleskávaček (cheerleading), rybářského sportu, rychlobruslení, skycrossu, softballu, sportovního lezení po umělých stěnách, sportovní střelby, squashe, strečinku, stolního tenisu, šachů, šipek, tenisu, turistiky, veslování, volejbalu do úrovně krajského přeboru včetně, závodů dračích lodí a závodního tance.

Doplňující informace, které mohou zlevnit vaše pojistné

Nemůžete se rozhodnout? Potřebujete poradit? Napište nám svoje telefonní číslo a čas a my vám zavoláme a vyřešíme pojistku s vámi.

Zavolejte mi

Zadejte prosím číslo telefonu, na který vás budeme kontaktovat s nabídkou pojištění. Můžete si také vybrat datum a čas, kdy je nejlepší vám zavolat.

Proč potřebujeme Vaše osobní údaje? Poskytnutí osobních údajů je zcela dobrovolné, bez nich Vám však nebudeme moci připravit nabídku pojištění. Pro přípravu nabídky pojistné smlouvy potřebujeme nezbytně znát Vaše identifikační údaje v rozsahu jméno, příjmení, rodné číslo (datum narození), adresa bydliště, telefonní číslo, emailová adresa, na kterou Vám bude následně zaslána nabídka, v případě fyzické osoby podnikatele též identifikační číslo, bylo-li přiděleno. Můžeme Vás také požádat o poskytnutí dalších potřebných údajů dle charakteru Vámi požadovaného produktu. Správcem Vašich osobních údajů bude Generali Česká pojišťovna a.s., IČO 45272956, se sídlem Spálená 75/16, Nové Město, 110 00 Praha 1. Bližší informace naleznete ZDE.

Klientské centrum je vám k dispozici v pracovní dny pondělí až pátek v čase mezi 8 a 19 hodinou.

Odeslat
Zavřít